Свято день народження люблять святкувати і дорослі, і діти. Батьки ретельно готуються до дитячого свята: замовляють аніматорів, продумують сценарій на день народження дитини. Звичайно, хочеться що б дитяче свято було яскравим і незабутнім, що б було приємно згадувати про нього потім. Запрошення на день народження дитини, виконані в стилі сценарію свята, доповнять урочистість майбутньої події.

 

Листівки на день народженняМи пропонуємо послугу "Листівки та запрошення до дня народження". За допомогою цієї послуги Ви зможете замовити листівки або запрошення із оригінальним дизайном під тематику свята. Запрошення виконуються виключно за індивідуальним замовленням, в оригінальному дизайні для кожного дня народження. Ви зможете залишити пам'ять про веселе і яскравеуе свято на довгий час.

Розмір "Стандарт" - 200х60 мм.
Тираж - від 10 штук
Вартість - 10 грн. 1шт.

Замовлення виготовляється на протязі 5 днів. Є можливість виготовити терміново.

 

angelina

За Вашим індивідуальним замовленням, фахівці виготовлять сімейну фотографію або плакат-календар з фотографією іменинника та його друзів.

Розмір фотографії (портрет) - А3 (590х410 мм).
Вартість - 250 грн.

Ми завжди зможемо придумати для Вас оригінальний дизайн для листівки, спираючись на Ваші уподобання та побажання. Підберемо папір і формат в якому буде краще виглядати ваш запрошення. Ми зробимо все, що б Ваш малюк отримав казкове і незабутне свято.

 
  Мы на Facebook  Мы на Facebook


Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Новини

День народження з Фіксиками.

День рождения с фиксиками

«А хто такі Фіксики, великий, великий секрет». Якщо ви ще не чули нічого про добрих, милих, а го...


Подробнее...

Спецназ

СпецназДля сучасних дітей, любителів проходити складні місії і рятувати світ, які не бояться труднощів і...


Подробнее...

Монстер Хай

Монстер ХайДівчата, якщо вам набридли добрі феї, ніжні Барбі і веселі клоуни запрошуємо вас до Школи монстрі...


Подробнее...

День народження для підлітка.

День народження для підлітка.Скоро день народження підлітка і йому вже виповнюється більше 8 років? Так, адже це вік, коли зам...


Подробнее...

Замовити дитяче свято влітку.

Замовити дитяче свято влітку.Дитячий центр "Кузя" працює за літнім розкладом розвиваючих занять. Так як дошкільні уроки перемі...


Подробнее...
Google