Де організувати дитяче свято

Где организовать детский праздник

День народження - особливе свято в житті кожної людини, а для дитини це, напевно, найважливіший день, який він чекає в предкушеніі подарунків і свята. Для батьків постає актуальне питання, як і де організувати дитині день народження, щоб як слід відзначити дитяче свято.

Існує безліч варіантів, як організувати дитяче свято, де можна провести день народження дитини, це і парк, і кафе, і дитячий центр, і, звичайно ж можна відзначити подію будинку. Але слід враховувати основні плюси і мінуси проведення дитячого свята в тому чи іншому місці. Ми постараємося допомогти вам прийняти рішення, на якому варіанті зупинити свій вибір.

Так, наприклад якщо батьки вирішили провести дитячий день народження в дитячому центрі, необхідно заздалегідь з'ясувати у дитини, кого б він хотів бачити на своєму святі зі своїх друзів, а так само порадитися з ним, яких персонажів запросити, щоб замовити аніматорів. Потім вибираючи безпосередньо дитячий центр, зверніть увагу на вартість і наповнення програми. Які включені ігри, який досвід проведення подібних заходів, з яким віком і що включено у вартість. Хтось любить галасливі і рухливі вечірки і дискотеки для підлітків, хто грати з клоунами, а хтось віддає перевагу, наприклад, дресированих тварин.

Також заздалегідь з'ясуйте питання про дитячому застілля. Чи можна накрити винуватцеві торжества і його компанії хороший стіл своїми силами або заклад цю частину бере на себе. Дуже зручно те, що в дитячому центрі ви можете організувати частування самі, або скористатися меню, яке запропонує центр.

Крім того можна символічно відзначити свято і дорослим, розташувавшись в окремій кімнаті для батьків. Дозволяється принести свої легені спиртні напої, а так само невеликі холодні закуски, цукерки та інші "вкусняшки" на свій смак.
Крім дитячого центру найбільш поширений варіант проведення дитячих заходів - оренда залу або столиків у кафе. Ціна на оренду залежить від того, скільки столиків ви замовляєте, багато ресторанів і кафе включають у вартість оренди апаратуру, звук, світло, плюс обов'язкове меню не менш певної суми на людину. Якщо орендується окремо зал ресторану, то найчастіше вважається меню на кількість осіб за ресторанними цінами.

За вартістю день народження в дитячому центрі з усіма витратами обходитися в 2-3 рази дешевше, ніж у кафе. Варіант святкування день народження в кафе підійде, якщо ви робите акцент на застілля, а не на розвагах. Хоча і в кафе можна замовити клоунів, які зроблять справжнє свято для іменинника та його гостей.

Якщо ж день народження дитини випало на теплу пору року - кінець весни або літо, то можна організувати відмінний свято на природі. Тут необхідно розрахувати кількість запрошених, скласти меню і розважальну програму. Недостотаток цього варіанта в тому, що батьки повинні ні на секунду не переставати стежити за дітьми, крім того в будь-який момент може зіпсуватися погода.
Саме стандартне місце для проведення свята це, звичайно, вдома. Батьки з легкістю можуть прикрасити кімнату, де проводитиметься торжество, продумати основні ігри для дітей, а також накрити чудовий стіл. Природно, що в домашніх умовах організація дитячих свят вдається дешевше, ніж де б не було, але основний недолік полягає в обмеженому просторі, і навряд чи можна буде запросити багато друзів дитини.

Особливу увагу при організації дитячого свята варто звернути на розважальну програму. Звичайно, ви можете і самостійно скласти її, але краще це довірити клоунам і дитячим аніматорам, які зможуть підібрати найбільш оптимальний варіант проведення свята для вашого віку.

Замовити анматоров можна в будь-яке місце проведення свята. Діти гарантовано будуть у захваті від клоунів та дитячих аніматорів, а казкові персонажі, яскрава програма і музичне супровід перетворять свято на феєрію.
Тому не залежно від місця, де ви організовуєте своєму чаду дня народження або будь-який інший свято, завжди запрошуйте аніматорів, і дитина буде по-справжньому щасливий і запам'ятає це свято на довго!

 
  Мы на Facebook  Мы на Facebook


Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Новини

День народження з Фіксиками.

День рождения с фиксиками

«А хто такі Фіксики, великий, великий секрет». Якщо ви ще не чули нічого про добрих, милих, а го...


Подробнее...

Спецназ

СпецназДля сучасних дітей, любителів проходити складні місії і рятувати світ, які не бояться труднощів і...


Подробнее...

Монстер Хай

Монстер ХайДівчата, якщо вам набридли добрі феї, ніжні Барбі і веселі клоуни запрошуємо вас до Школи монстрі...


Подробнее...

День народження для підлітка.

День народження для підлітка.Скоро день народження підлітка і йому вже виповнюється більше 8 років? Так, адже це вік, коли зам...


Подробнее...

Замовити дитяче свято влітку.

Замовити дитяче свято влітку.Дитячий центр "Кузя" працює за літнім розкладом розвиваючих занять. Так як дошкільні уроки перемі...


Подробнее...
Google